KUSADAK ONLINE! FORUM
Dobro došli!

Preporuka gostima: - Registrujte se da biste mogli pristupiti svim delovima foruma.

Prijatno nam druženje.

Jezero....

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Znate li da plivate?

Da

Ne

Pomalo

Pogledaj rezultate

Jezero....

Počalji od Laki taj Ned 26 Jul - 4:42:48

Da ne kažem bara. Ja sam tu naučio da plivam, kao i dosta Kusačana. Međutim, to je važilo kad sam ja bio mali i pre toga. Neki dan smo razgovarali onako u društvu i kad sam čuo da većina mlađih od mene ne ume da pliva nisam mogao da verujem.

Admin

Muški
Godina : 40

Pogledaj profil korisnika http://www.kusadak.dzaba.com

Nazad na vrh Ići dole

Re: Jezero....

Počalji od medicus taj Sre 29 Jul - 9:47:53

Evo nešto sa naučne strane: svako živo biće, pa i čovek kad se rodi, ima urođeni instinkt za održavanje na vodi - ne pliva baš kao Čavić, ali svejedno, dovoljno da mu mnogi odrasli pozavide! Naravno, sve se to iz straha roditelja da puštaju dete u vodu - zaboravi!
Elem... Učio Mujo sinčića da pliva i pošto ga je spustio u vodu, odmakao se i počeo da ga bodri:
-Maš' ruč'cama Muj'ce, maš' ruč'cama bolan... Ma maš' ruč'cama mater ti malu! Tako, Muj'ce...
Ma maš' ruč'cama...
Maš' ruč'cama bolan!
Maš' ruč'camaa!!!
MAŠ' RUČ'CAMA!!!
.
.
.
E jeb'ga...
P.S. Naše jezero je bruka za selo! I tu nema diskusije! Svi znamo šta može da bude, a svi vidimo - šta jeste...
medicus

Muški
Godina : 29

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Pirat iz Šumadije taj Pet 11 Sep - 23:05:51

И ја сам тамо научио да пливам
Pirat iz Šumadije

Muški
Godina : 28

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od vlastimir taj Sre 7 Apr - 14:33:16

Da, lako je reci bruka za selo (u vezi cistoce jezera). Ali da li je neko vodio i malo racuna o tome da ne baca one prazne flase i ostalo smece u i pored jezera. Nego kada se pravi skup-rostilj za prvi maj i tako slicno, vazno je da se prazne vlase "frlju" u zbunje (naravno da niko to nije video, a i ako je video - nista).
Malo bi trebalo voditi racuna o tim stvarima.
I ja sam kao i vecina Kusacana tamo bio na kupanju (e, davno je to bilo) i tada je jezero bilo mnogo, mnogo cistije nego danas.
pozdrav.....

vlastimir

Muški
Godina : 51

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

Dozvole ovog foruma: