KUSADAK ONLINE! FORUM
Dobro došli!

Preporuka gostima: - Registrujte se da biste mogli pristupiti svim delovima foruma.

Prijatno nam druženje.

Cigani, izvinjavam se, romi

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Cigani, izvinjavam se, romi

Počalji od Paja taj Pet 24 Jul - 11:44:11

Šta mislite zašto u Kusatku nema cigana, tj. ima ih nekoliko??? Zar smo toliko loši da ni njima ne valjamo? Možda nas se plaše... Ja samo znam da su neki hteli da kupe kuću u mojoj blizini i da sam odmah sa celim komšilukom planirao kako da ih oteramo.

Paja
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Re: Cigani, izvinjavam se, romi

Počalji od medicus taj Pet 24 Jul - 17:40:37

Cigani ne smeju da žive sami... Oni idu tamo, gde ih ima više... U Kusadak se jedino mogu nastaniti, ako se kolektivno preseli dvadesetak porodica odjednom... Ovako... Kako dođu tako i odu...
Mada, znate da generalno gledano, Cigani više vole da se smucaju tamo gde ima više varoške gospode, sa punim novčanicima i kontejnerima... j... ga, sam Bog zna da u Kusadku ni para ni kontejnera nema...
(znam kako zvuči, ali verovali ili ne, imam dosta prijatelja i kolega Cigana, dobri, radni i pošteni ljudi! Razbijaju predrasude...)
medicus

Muški
Godina : 29

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od S taj Sre 25 Nov - 12:12:30

To mozda mislis na ove asimilirane cigane, ali ovi sa Kosova su pravi divljaci. Samo organe ljudima sto ne pocnu da vade na ulici, cak i kamenje kradu.

S
Gost

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od INSIDER taj Čet 10 Dec - 16:34:57

INSIDER

Muški
Godina : 48

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od DragoljubNikolic taj Čet 7 Jan - 10:34:31

Dok ih nema po Kusatku,odgovarace mi.Ne mrzim uopste cigane ali ima ih raznih,cast izuzecima.
DragoljubNikolic

Muški
Godina : 25

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu