KUSADAK ONLINE! FORUM
Dobro došli!

Preporuka gostima: - Registrujte se da biste mogli pristupiti svim delovima foruma.

Prijatno nam druženje.

...i ja imam kompjukter...

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

...i ja imam kompjukter...

Počalji od medicus taj Sub 22 Nov - 22:57:29

Предпостављам да сте сви који ово читате за разлику од службеника/ца у нашој вољеној локалној самоуправи, упознати са тајнама ђавоље машине која је пред вама... Поента је у следећем... Фрапирао сам се када сам сазнао да се у мојој матичној општини Савски Венац у Београду могу извадити сви изводи који су вам потребни, једноставно преко е-маила... само вас пар кликова дели од свих потребних докумената... Е сад, с' обзиром да је мени општина рођења Савски Венац, а општина становања Смедеревска Паланка, Једино што могу да наручим из Београда је извод из матичне књиге, а из Паланке ку*ац!!!
Па у којој је*еној вукоје*ини ја живим, да ли су наши представници власти свесни да им се бирократија не разуме ни у Виндовс-95, а да не помињем 2000!? Да ли је то нормално да после 8 година нико није успео да укапира како се прима и чита је*ени маил!!! Просто ми дође да им олупам оне компјуктере о главу, и онако им служе само да играју спајдер-солитере (очигледно незнају да инсталирају било шта друго)!
Да скратим причу... Гневан сам на службенике и власти општине, који немају воље да се посвете решавању најједноставнијег вида интернет пословања... не кажем да требамо бити као Београд, Београд је јако, јако узнапредовао у том погледу, али одговорно тврдим да је време да се том питању посвети пажње, јер ма колико невероватно звучало, али има људи који не воле да проведу преподне у реду за документ, подне у чекању да љубазна службеница одгледа колегиници у шољу, а послеподне у исправљању штампарских грешака у документу...
medicus

Muški
Godina : 29

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

...

Počalji od medicus taj Sub 22 Nov - 23:00:06

Ево једног вида ''помоћи''

ПИТАЊЕ:

Како могу добити потврду о држављанству, а да не морам да долазим лично?
Friday, 16 March 2007

ОДГОВОР:

Жао ми је што Вам морам саопштити да извод из матичне књиге рођених, као и сва остала докумнта из наше матичне службе у Смедеревској Паланци бар за сада не можете наручити путем маила. Али зато можете на други начин. Позивом на број 026/ 321-122 тражите матичну службу, од њих ћете добити информацију, који су им подаци потребни и колика је такса за тражена документа. Затим им у писму пошаљете потребне податке са уплатницом и на кућну адресу ћете добити извод из матичне књиге рођених.
medicus

Muški
Godina : 29

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu